Home / Business / چگونه می توان از گیاهان و گیاهانی که به صورت آنلاین خریداری می كنید از سفارش نامه خود مراقبت كرد

چگونه می توان از گیاهان و گیاهانی که به صورت آنلاین خریداری می كنید از سفارش نامه خود مراقبت كرد

Business 0

خرید گیاهان خود از یک مهد کودک آنلاین ، یا از طریق سفارش پستی راهی بسیار مناسب برای باغبانی است! به راحتی می توانید از خانه خود گیاهان را خریداری کنید و گیاهان درست در آستان شما تحویل داده می شوند. گیاهان سفارشات پستی معمولاً بدون خاک و ریشه های بسته بندی شده در محیط مرطوب ارسال می شوند. این بهترین راه برای ارسال گیاهان سفارش پستی است و اطمینان حاصل می کند که گیاهان زیبا و سالم با سیستم ریشه ای مرطوب و نشکن دریافت خواهید کرد.

در اینجا چند نکته مهم برای کمک به شما در موفقیت رشد گیاهان جدید آورده شده است.

هنگام ورود
تمام گیاهان ما از طریق پست سریع ارسال می شوند تا سریعترین زایمان گل میخک هندی را تضمین کنند. هدف ما همیشه این است که گیاهان را تا حد امکان در حمل و نقل قرار دهیم و بسیار مهم است که گیاهان خود را در اسرع وقت هنگام رسیدن گیاهان از بسته بندی خارج کنیم. ما قبل از ارسال همه گیاهان را در محلول جلبک دریایی در نهالستان خود خیس می کنیم تا استرس حمل و نقل کاهش یابد.

گیاهان خود را با دقت بسته بندی کنید و بلافاصله آنها را در محلول جلبک دریایی خیس کنید. (ما توصیه نمی کنیم که Dracaena draco ، cacti و succulents را خیس کنید. بلکه فقط آنها را در جلبک دریایی فرو ببرید و بلافاصله بکارید)

محلول جلبک دریایی کاربردهای بسیاری دارد که در زیر بیان شده است:
– جلبک دریایی رشد ریشه را تحریک می کند
– جلبک دریایی استرس پیوند را کاهش می دهد
– جلبک دریایی باعث افزایش گلدهی و باردهی می شود
– جلبک دریایی مقاومت در برابر گرما ، خشکسالی ، سرما ، آفات و بیماری ها را افزایش می دهد

با توجه به اینکه محلول جلبک دریایی کودی با پایه ازت نیست ، استفاده از آن برای همه گیاهان بی خطر است. گیاهان خود را برای چند ساعت یا یک شب خیس کنید. با این حال توصیه می کنیم که بیش از 30 دقیقه ساکولنت ها ، سیکاد ها و گیاهان caudex را خیس نکنید.

انتخاب گلدان
هنگامی که گیاهان شما خیس خوردند ، وقت آن است که اندازه گلدان مناسب را انتخاب کنید. گلدان را تا حد ممکن کوچک انتخاب کنید. کاشت گیاهان در یک گلدان بزرگ تصور غلط رایجی است ، فکر می کنم گیاهان سریعتر رشد می کنند زیرا گلدان بزرگتری دارند. در حقیقت حقیقت کاملاً برعکس است. گیاهان به اکسیژن در خاک احتیاج دارند و گلدان های بزرگ خشک شدن خاک را دشوارتر می کنند. بدون خشک شدن ، خاک وارد سیستم شده و اکسیژن از بین می رود. ریشه ها به درستی رشد نمی کنند و گیاه بیش از حد مرطوب باقی می ماند و دلیل اصلی پوسیدگی ریشه و احتمالاً مرگ گیاه است.

نهال های کوچک با سیستم ریشه ای کوچک باید در گلدان لوله ای 50 میلی متری قرار گیرند. نهال های کوچک با سیستم ریشه ای بزرگ یا ریشه بزرگ مانند اکثر سیکادها و برخی از نخل ها (معمولاً برای نخل هایی مانند نخل مثلث ، نخل بیسمارک ، دیپسیس فاکی ، نخل لاتان) نمی توانند در لوله های 50 میلی متری جای گیرند. این نوع گیاهان به صورت گلدان در لوله هایی موسوم به “لوله های بومی” که بسیار بلند هستند ، اما هنوز هم فقط 70 میلی متر عرض دارند. این لوله های بومی قابلمه ای است که ما بیشتر در مهد کودک خود استفاده می کنیم ، آنها برای بسیاری از کف دست و سیکاد بسیار مفید هستند. در صورت نیاز می توانیم به شما کمک کنیم برخی از این لوله ها را تهیه کنید.

  •  
    Previous Post

    The Record and Way forward for Pet Food Online

  •  
    Next Post

    Athletics Betting Data